Lead Turkey Homes, Türkiye’nin en güzel bölgesi olan Antalya ve çevresinde faaliyet gösteren gayrimenkul şirketidir. Fark yaratan teknolojik alt yapısı, dijital pazarlama çalışmaları ve yüksek müşteri memnuniyetiyle sektöre katkıda bulunmaktadır. Lead Turkey Homes kurucuları olan Ali Caner CAN ve Orkut GULER kendi alanlarında bir çok başarılı projeye imza atmışlardır.

Kuleli Askeri Lisesi ve ardından Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olan Ali Caner CAN, 10 yıl boyunca Hızlı Tüketim Maddeleri (FMCG) sektöründe satış, ticari pazarlama ve ekip yönetimi tecrübesine sahiptir. Kariyerinde Bosch, Reckitt, Hasbro, Nestle ve Kraft Heinz Company’de çeşitli görevlerde çalışmıştır. Son olarak Kraft Heinz Company’de Türkiye e-ticaret(e-commerce) ve Ulusal(national) Müşteriler Müdürü görevi üstlenmiştir. Gayrimenkul sektörüne Realty World markası ile başlamış ve Antalya’da adı bilinir bir gayrimenkul ve yatırım danışmanı olarak devam etmektedir.

Bilişim (Google) ve Telekom sektörlerinde 20 yıllık deneyime sahip olan Orkut GULER, Türkiye’nin telekom lideri Turkcell’de uzun yıllar Bölge Müdürü olarak çalışmış ve İstanbul Marmara Bölgesi Kurumsal Müşteriler gelir yönetimi görevini üstlenmiştir. Google’da C Level Uzmanlık derecesine sahiptir ve son 8 yıldır uluslararası firmalara arama motoru optimizasyonu (SEO) konusunda yardımcı olmaktadır. Gönüllü olarak “Dijital İtibar” konusunda gençlere dersler vermekte ve Global Minds etkinliklerinde konuşmacı olarak yer almaktadır.